U nás v lekárni vybavíte...

E-recept

Nemusíte mať k dispozícii papierový recept alebo poukaz. Lieky vám vydáme na základe vášho rodného čísla (preukaz poistenca či občiansky preukaz). Uvidíme v systéme všetky vaše predpísané nevydané lieky, zdravotnícke pomôcky alebo dietetické potraviny.

Doručenie na adresu zdarma

Niekedy to s dopravou býva zložité. Inokedy sú zdravotnícke potreby a tovar objemnejší. A preto vám vieme po vzájomnej dohode u nás zakúpený tovar doviezť do 5 km od lekárne zdarma až pri váš dom. 

Opakovaný E-recept

V prípade dlhodobej choroby určite oceníte službu opakovaného receptu. Môžete si rovnaký recept opakovane (až 12 mesiacov po sebe) vyzdvihnúť. O presnom dátume vás môžeme informovať vopred a vy prídete presne včas pre lieky, zdravotnícke pomôcky alebo dietetické potraviny.

Zníženie doplatku pre lieky

Ak ste dôchodca a máte našu vernostnú kartu PARTNER, odpustíme vám doplatok za lieky na lekársky predpis až do 5 €. 

A nakúpite...

Detský tovar

Nájdete u nás najpredávanejšie druhy cumlíkov a flašiek pre deti s výberom pre všetky vekové kategórie. Okrem toho máme aj vitamíny pre deti, rôzne maste a gély, plienky, detskú kozmetiku, predpôrodnú a popôrodnú výbavu do nemocnice  a mnoho ďalšieho.

Zdravé potraviny

Zdravie si udržiavame aj tak, že do svojho jedálnička zaradíme doplnkovú stravu založenú na vyvážených nutričných hodnotách. V ponuke máme rôzne kaše, cestoviny, ryže, obilniny a cereálie.

Kozmetika na líčenie

Odporúčame iba overené značky ako Estee Lauder, Barry M, I Heart Revolution, Colistar, Laura Mercier, Shisheido, The Balm a mnoho iných. Medzi ich produkty patria make-upy, púdre, korektory, bronzéry, lícenky, rúže, rozjasňovače, špirály, ceruzky na oči a iné.

Fitness produkty

Či robíte šport rekreačne alebo na profesionálnej úrovni. V našej ponuke si nájdete produkty a výživové doplnky s ktorými budete dosahovať lepšie výsledky alebo vám pomôžu sa opäť dostať dovytúženej formy.

Zdravotnícke potreby

Bohatý výber rôznych druhov a veľkostí náplastí, striekačiek, ihiel, obväzov, bandáží, inkontinenčných plienok a vložiek, rukavíc, respirátorov, teplomery, testy a iné.

Široká ponuka čajov

Mnohí z nás si radi vychutnajú za pohár čaju. Ich účinky sú rokmi overené a spôsoby prípravy rozmanité. Veríme, že si u nás nájdete ten svoj obľúbený čaj. Pretože ich držíme skladom viac ako 200 druhov.