Protein Works 100% micelárny kazeín 500g

100% Micelárny Kazeín je kvalitný zdroj bielkovín s pomalým uvoľňovaním. Kazeínu sa hovorí aj nočný proteín, pretože je to typ proteínu, ktorý je vhodné užívať večer pred spaním. Zabezpečí totiž uvoľňovanie aminokyselín počas noci a dlhšej doby. Bielkoviny sú pre človeka dôležitým makronutrientom, pretože podporujú rast a udržanie svalovej hmoty, ale aj udržanie zdravých kostí. V dávke micelárneho kazeínu prijmete 24 g bielkovín a iba minimum tuku. Môžete si z neho pripraviť šejk, ale hodí sa aj do kaší alebo smoothies. Zabezpečte svojim svalom prísun bielkovín, a zároveň si pochutnajte na jednej z jeho originálnych príchutí.

100% Micelárny Kazeín a jeho výhody

  • je to zdroj bielkovín s pomalým uvoľňovaním
  • v dávke prijmete až 24 g bielkovín
  • obsahuje minimum tuku
  • podporuje rast a udržanie svalovej hmoty
  • je vhodný ako nočný proteín

Zloženie

Príchuť vanilkový krém: micelárny kazeín (mlieko), aróma, sladidlo (sukralóza).

Dávkovanie

Jednu odmerku (30 g) zmiešajte s 200 - 225 ml vody alebo mlieka. 

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí! Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladmom mieste. Výrobca neručí za škody spôsobené nesprávnym užívaním a skladovaním výrobku.

Alergénové upozornenie: Vyrobené v zariadení, ktoré môže tiež spracovávať vajcia, mlieko, orechy, sezam, arašidy, sóju a pšeničné výrobky.

17,62 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy