OMEGA Panthenol pena v spreji s chladivým účinkom 150 ml

Hydratuje a regeneruje pokožku, čím zabraňuje lúpaniu a svrbeniu, zároveň predlžuje opálenie. Aplikácia sprejom bez potreby roztierania. Pre dosiahnutie extra chladivého efektu môžete tento sprej uchovávať v chladničke. Keď prídete po opaľovaní domov, stačí po neho jednoducho siahnuť do chladničky a svojej podráždenej pokožke tak doprajete skutočne extra chladivú regeneračnú starostlivosť.

Vysoký obsah D panthenolu a vitamínov A, E, F upokojuje slnkom podráždenú, spálenú, či začervenanú pokožku. Hydratuje a regeneruje pokožku, čím zabraňuje lúpaniu a svrbeniu, zároveň predlžuje opálenie. Aplikácia sprejom bez potreby roztierania.

Výhody produktu

  • Sprej s vysokým obsahom D-panthenolu a komplexom vitamínov A, E, F je určený na ošetrenie pokožky podráždenej slnečným žiarením alebo inak namáhanej.
  • Nielenže efektívne podporuje regeneráciu pokožky, ale pri každej aplikácii tiež príjemne chladí.
  • Obsahuje 10 % D-panthenolu pre maximálnu úľavu.
  • Ľahko sa nanáša na citlivé miesta.
  • Rýchlo sa vstrebáva a nelepí na pokožke.
  • Chladivý sprej poskytuje citlivej pokožke maximálne šetrnú starostlivosť, pretože neobsahuje parafíny, parabény, PEG a parfumy.

Zloženie produktu

Aqua, Panthenol, izobután, Hexyldecanol, Hexyldecyl laurate, cetearyl Alcohol, Hydroxyetyl Urea, cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Izopropyl Myristate, Propane, Phenoxyethanol, Ammonium lactate, Ethylhexylglycerin, Butane, Lactid Acid, Ethyl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Retinyl palmitate, Retinyl acetate, Arachis hypogaea Oil, Helianthus Annus Seed Oil, BHT, Tocopherol

Odporúčané použitie

Sprej sa aplikuje v tenkej vrstve podľa potreby niekoľkokrát denne. Vďaka forme spreja sa prípravok ľahko nanáša na celé telo. Pre dosiahnutie extra chladivého efektu skladujte sprej pred použitím aspoň štyri hodiny v chladničke.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 150 ml.

8,70 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy