LADIVAL P+T PLUS 30 LF sprej 150ml

Pre intenzívnejšie a prirodzené opálenie účinkom betaglukánu, ktorý viditeľne zintenzívni vlastnú pigmentáciu.
Morský odtieň pod slovenským slnkom s betaglukánom.
Mlieko na ochranu proti slnku obsahuje patentovanú prírodnú zložku Tosolín® komplex – prirodzený zosilňovač zhnednutia pokožky, ktorý viditeľne zintenzívni a predĺži vlastnú pigmentáciu bez samopaľovacích látok, len podporou imunitného systému.
My v Ladivale® veríme, že si každý zaslúži pohladenie slnkom a zdravé opálenie. Preto sme vyvinuli Ladival® P+T PLUS (Protection and Tanning) vhodný pre fototypy, ktoré sa ťažšie opaľujú (I, II, III). Obsahuje aktívne látky, ktoré stimulujú prirodzenú tvorbu melanínu.
Hlavnou zložkou patentovaného Tosolín® komplexu je beta-glukán, ktorého účinok na imunitný systém aj melanocyty bol potvrdený in-vivo aj in-vitro štúdiami.
Tosolín® ponúka úplne nový, pokročilý prístup k opaľovaniu. Už si nemusíme vybrať medzi ochranou a opaľovaním.

  • Tosolín® je unikátny komplex nízkomolekulárnych glukomananov a nízkomolekulárneho β-glukánu, rozpustených v hyaluronáte sodnom.
  • Betaglukán v Tosolíne® ovplyvňuje imunitné bunky v pokožke (tzv. Langerhansove bunky), ktoré stimulujú tvorbu melanínu a prispievajú k regenerácii kolagénu a redukcii vrások.
  • Výraznejšie okamžité zhnednutie spôsobené zvýšenou tvorbou premelanínu, ktorý vplyvom UV-A okamžite hnedne na melanín (pre rozvinutie účinku doporučujeme používať už 2 - 3 pred dovolenkou ešte pred vystavením sa silnému slnku).
  • Zvýšenie aktivity melanocytov pre intenzívnejšie a hlbšie neskoré opálenie (zhnednutie, ktoré nastupuje až niekoľko dní po opaľovaní).
  • Predĺženie opáleného vzhľadu – aktivita melanocytov zostáva zachovaná dlhšie vplyvom Tosolínu®.
  • Prémiové UVA/UVB/IR-A filtre chránia pokožku pred poškodením slnkom a predčasným starnutím.
  • Ladival P+T sa rýchlo vstrebáva, nie je lepkavý, nealergizuje. Pre nádhernú letnú pokožku, ktorá vydrží dlhšie.
  • Bez samoopaľovacích látok. Nefarbí pokožku. Rovnomerné opálenie bez škvŕn.

Ladival P+T PLUS SPF 30 sprej 150 ml

13,74 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy