LADIVAL Anti-spot krém SPF50+ 50 ml

Chráňte sa pred pigmentovými škvrnami aj počas opaľovania.

Vytvorený pre celoročnú starostlivosť o pleť vystavenú slnku so zmatňujúcim efektom.

Krém na ochranu pred slnkom poskytuje vysokú a pohodlnú ochranu pred spálením slnkom. Ľahká, nemastná štruktúra sa rýchlo vstrebáva a jej vysoko účinné a inovatívne antioxidanty viditeľne zredukujú existujúce pigmentové znamienka.

Komplex látok proti starnutiu kože1 napomáha znižovať tvorbu hyperpigmentácie a vrások spôsobených vystaveniu sa slnku – ideálny na každodenné použitie na tvár krk a dekolt, ako aj na ruky.

Klinicky overený komplex inovatívnych antioxidantov a rastlinných výťažkov Delentigo®, ktorý viditeľne redukuje existujúce pigmentové škvrny (účinkuje nielen na melanín, ale aj na farbivo lipofuscín zodpovedný za starecké pigmentové škvrny – lentigo senilis). Zároveň pôsobí ako prevencia vzniku nových hyperpigmentácií.

Delentigo® je patentovaný prírodný komplex výťažkov zo žeruchy siatej a izoflavonoidov zo sóje, ktorý zjednocuje tón pleti bez vplyvu na okolité oblasti.

Žerucha siata (Lepidium sativum), extrakt z klíčkov, reguluje nadprodukciu melanínu

 • Pôsobí cielene proti stareckým škvrnám bez zosvetlenia okolitej kože. Sú spôsobené farbivom lipofuscín.
 • V kombinácii s izoflavónmi zo sóje pôsobí protizápalovo a antioxidačne.
 • Stimuluje aktivitu proteazómov, ktorých aktivita sa vekom znižuje, čoho dôsledkom je hromadenie lipofuscínu.
 • Lipofuscín je žltohnedý granulárny pigment, tzv. pigment opotrebovania buniek. Genisteín - izoflavonoidy sóje

  Pôsobí na niekoľkých úrovniach melanogenézy a podporuje tvorbu kolagénu.

  Dávkovanie a spôsob užívania

  Ochranný prostriedok sa aplikuje v dostatočnom množstve a opakovane pred začatím slnenia a nechá sa vstrebať do pokožky. Priveľmi tenká vrstva znižuje ochranný účinok. Na zachovanie ochrany sa má aplikácia opakovať predovšetkým pri potení, plávaní alebo osušení uterákom.

  Zloženie

  Obohatený o vitamín E, koenzým Q a extrakt zo semien viniča hroznorodého (Vitis vinifera) s obsahom polyfenolických látok, ktoré posilňujú a vyživujú pleť a niacínamid – vitamín B3, ktorý prispieva k tlmeniu nadmernej pigmentácie, hydratácii a elasticite.

  Upozornenie

  Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku, použite odev a ochranu proti slnku s vysokým ochranným faktorom. Ani prostriedky s vysokým SPF faktorom neposkytujú úplnú ochranu. Vyvarujte sa slnečnému žiareniu v čase poludnia. Nadmerná expozícia slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Vyhnite sa kontaktu s očami.
  Ochranné prostriedky proti slnku môžu spôsobiť zafarbenie textílií a iných materiálov.
  Pred použitím dôkladne pretrepať.

  12,31 €
  cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy