LADIVAL Allerg SPF 50+ sprej 150 ml

Tento sprej na ochranu pred slnkom bol vyvinutý špeciálne na použitie pri alergii na slnko a Mallorka-akné. Poskytuje účinnú ochranu pred spálením kože, slnkom vyvolaným poškodením kože a predčasným starnutím kože. Ľahký sprej sa rýchlo vstrebáva, nie je lepkavý a jednoducho sa používa: stačí iba nastriekať a rozotrieť - chráni ihneď.

  •  Ladival Allerg poskytuje štvornásobnú ochranu buniek nielen pred UVB a UVA žiarením, ale aj pred infračerveným IR-A žiarením, ako aj viditeľným svetlom, vrátane modrého svetla.
  • Ideálne riešenie na alergickú či mastnú pleť so sklonom k akné. Produkty vyvinuté špeciálne pre použitie pri slnečnej alergii a Mallorca akné.
  • Obsahujú vysoko účinné antioxidanty vitamín E a koenzým Q10.

 Extrakt zo semien Vitis vinifera (vinič hroznorodý) obsahuje polyfenolické látky (o. i. bioflavonoid resveratrol), proantokyanidíny, vitamín P, vitamín E so silnými antioxidačnými účinkami, ktoré prispievajú k stabilizácii kolagénu a tým bojujú proti príznakom starnutia. ? Neobsahuje konzervačné látky, parfémy, farbivá, chemické emulgátory (tzv. PEG), silikóny ani minerálne oleje. Bez obsahu mikroplastov v obaloch z recyklovateľných plastov a v súlade s tzv. Havajským zákonom na ochranu morských živočíchov - nespôsobujú "bielenie" korálov a nepoškodzujú fotosyntézu morskej flóry.

Dávkovanie a spôsob užívania

Aplikujte prostriedok v dostatočnom množstve pred začatím slnenia. Priveľmi tenká vrstva spreju znižuje ochranný účinok.
Aplikujte opakovane, aby sa zachovala ochrana, najmä po kúpaní. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku, použite odev a ochranu proti slnku s vysokým ochranným faktorom. Ani prostriedky s vysokým SPF neposkytujú úplnú ochranu.
Vyvarujte sa slnečnému žiareniu v čase poludnia. Nadmerná expozícia slnku predstavuje vážne zdravotné riziko.

16,07 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy