GymBeam predtréningový stimulant Thor fuel + Vitargo 600g mango-maracuja

Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo je efektívna predtréningová zmes s komplexným a funkčným zložením. Obsahuje látky, ktoré ľudia vo svete športu vyhľadávajú s cieľom podpory efektívneho prekrvenia svalov a zlepšenia výkonu. Jeho zloženie otvára patentovaný sacharid Vitargo, ktorý pracujúcim svalom dodá energiu. Dopĺňa ho beta-alanín, známy svojim unikátnym mechanizmom pôsobenia.

Jeho účinky pozná zrejme každý profesionálny kulturista alebo športovec. Dokáže totiž posunúť nástup svalovej únavy počas náročného športového výkonu, a vy sa tak môžete naplno oddávať tréningu. Jeho efektivitu oceníte napríklad počas vysoko intenzívnych výkonov, kedy beta-alanín môže pomôcť lepšie odolávať náročnému tréningu, vykonať viac opakovaní v sérii či dlhšie šprintovať na ceste za vašim cieľom. Efektívne zloženie ďalej dopĺňa l-citrulín, ktorý známy ako prekurzor prítomného l-arginínu. Tieto sú zapojené do procesu produkcie oxidu dusnatého (NO) známeho tým, že rozťahuje cievy.

Ten je dôležitou molekulou, ktorá sa zapája do vaskulárnych funkcií. Jeho prejavom je rozťahovanie ciev (vazodilatácia), čo môže mať vo finále vplyv na prekrvenie a efektívnejšie zásobenie pracujúcich svalov potrebnými živinami. známeho tým, že rozťahuje cievy. Môže tak pomôcť k lepšiemu prekrveniu organizmu a zvýšeniu prietoku krvi najmä v pracujúcich svaloch. V praxi sa tak k svalovým bunkám môže dostať viac kyslíka a ďalších živín, ktoré svaly využívajú ako palivo pre výkon. S jeho špičkovou kvalitou dokáže pomôcť aj prítomný glycerol monostearát. Ten totiž vyhľadávajú športovci s cieľom podpory hydratácie, ktorá je dôležitá pre optimálne fungovanie organizmu.

Dobrodružstvo za dosahovaním vašich cieľov môžu maximálne podporiť aj prítomný kofeín spolu s taurínom. Samotný kofeín je najpopulárnejším stimulantom, ktorý dokáže nabudiť organizmus a maximalizovať váš fokus počas každého tréningu. Taurín zas býva obľúbenou súčasťou energetických nápojov. Efektívne zloženie ďalej dopĺňa extrakt z pomarančovníka horkého, ktorý má štandardizovaný obsah aktívnej látky v podobe synefrínu. Ten môže pomôcť zvýšiť rozklad tukov na energiu, a podporiť tak športový výkon aj spaľovanie tukov.

Predtréningový stimulant Thor Fuel + Vitargo ďalej k výkonnostnej dokonalosti vyšperkuváva extrakt ze sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus). Ten patrí medzi adaptogény, čo sú látky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť odolnosť organizmu. Obsah aktívnych látok uzatvára vitamín B3, ktorý má vplyv na zníženie vyčerpania a únavy. Okrem toho prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a podporuje nervový systém aj psychiku. Thor Fuel + Vitargo je tak naozaj efektívny predtréningový stimulant vhodný aj pre vegánov. Stačí len vypiť 15 - 30 minút pred tréningom a následne precítiť jeho silu na vlastných svaloch.

Príchuť Mango-Maracuja: Vitargo® (amylopektín z kukuričného škrobu), beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), taurín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), aróma, glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), bezvodý kofeín, extrakt ze sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), sladidlo (sukralóza), farbivo (kurkumín), vitamín B3 (niacínamid), extrakt z pomarančovníku horkého HCl (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (20 g) s 300 ml vody a užite 20 minút pred tréningom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Vysoký obsah kofeínu (294 mg na 1 dávku). Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Osoby s ochorením srdca, štítnej žľazy, obličiek a hypertenziou by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom. Skladujte v suchu pri teplotách do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Balenie obsahuje silica sáčok.

18,65 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy