Go on Nutrition Whey protein Vanilka-karamel 750g

Whey Protein ponúka vysoký obsah bielkovín, ktorých zdrojom je vysoko kvalitný srvátkový koncentrát a izolát. Má lahodnú krémovú chuť a výbornú rozpustnosť. Obsiahnuté bielkoviny sú dôležité pre rast a udržanie svalov, ale aj pre zdravie kostí. Ich príjem ocenia napríklad siloví športovci, ale aj všetci milovníci aktívneho životného štýlu. Vďaka svojmu obsahu dokáže doplniť vyvážený jedálniček o vysoko kvalitné bielkoviny.

Môžete si ho rozmiešať vo vode alebo v mlieku, čím získate ďalšie cenné živiny navyše. Jeho využitie však môže byť oveľa širšie a oceníte ho aj ako súčasť vašich zdravých receptov. Hodí sa napríklad do raňajkových kaší, pečiva či rôznych dezertov, ktoré obohatí o poriadnu dávku bielkovín.

Whey Protein a jeho výhody

  • je poctivý zdroj bielkovín z vysoko kvalitného srvátkového koncentrátu a izolátu
  • prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • má pozitívny vplyv na zdravie kostí
  • má lahodnú chuť a skvelú rozpustnosť
  • je ideálny na konzumáciu kedykoľvek počas dňa

Zloženie

Príchuť vanilka karamel: Mliečne bielkoviny 96 % [ultrafiltrovaný koncentrát srvátkového proteínu WPC (z mlieka), izolát srvátkového proteínu WPI (z mlieka)], aróma, zahusťovadlo (xantánová guma), soľ, farbivo (betanín), emulgátor (slnečnicový lecitín), sladidlá (acesulfam K, sukralóza).

Dávkovanie

1 dávku (30 g = 1,5 odmerky) rozpustite v 150 - 200 ml vody. Konzumujte ihneď po príprave. Užívajte 1 dávku 1 - 3 krát denne: po prebudení, medzi jedlami, po tréningu alebo pred spaním.

Upozornenie

Odporúčaný denný príjem by sa nemal prekračovať. Výživový doplnok nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy. Skladujte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Alergénové upozornenie: Alergény sú vyznačené v zložení produktu tučným písmom.

Môže obsahovať stopy gluténu, sóje a orechov.

31,52 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy