BIO Bione Ochranné opaľovacie mlieko SPF 20 Karotén Panthenol 150 ml

Opaľovacie mlieko BIONE je modernou synergickou kombináciou zinkovej a titánovej bieloby s organickými UV filtrami, chráni proti UVA aj UVB. SPF 20, stredná ochrana.

Obsahuje panthenol, karotén, oleje Cannabis, Makadamia a olej zo semienok šípkovej ruže. Opaľovacie mlieko je jemné, ľahko roztierateľné a rýchlo vstrebateľné.

Level Control System zabezpečuje tvorbu rovnomerného filmu na koži, bráni tak vzniku mikro spálenín. Mlieko je čiastočne vodeodolné. Vitamín E chráni pred reaktívnymi radikálmi.

Prípravok je vyrobený v BIO fomulácii bez SLS, SLES, neobsahuje ropné produkty, parabény, ethoxyláty ani silikóny, je použitá hypoalergénna parfumácia. Prípravok je šetrný k Vám i prírode!

Spôsob použitia

Pred pobytom na slnku naneste v dostatočnom množstve opaľovacie mlieko na pokožku celého tela. Opakujte podľa potreby, najmä po kúpaní, osušení sa uterákom alebo pri nadmernom potení.
Skladujte v suchu pri teplote 9-29 ° C.
Pamätajte, že žiadny opaľovací prostriedok neposkytuje 100% ochranu pred UV žiarením!

Po opaľovaní použite balzam po opaľovaní a sprej po opaľovaní od BIONE.

Odporúčame

Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prostriedky na ochranu proti slnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nadmerná expozícia na slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Aplikujte prostriedok pred zahájením slnenia. Pri potení, po dlhšej kúpeli alebo osušení uterákom, náter opaľovacím prostriedkom obnovte.

INGREDIENCIE(INCI) - zloženie výrobku

AQUA, ETHYLHEXYL STEARATE, OCTOCRYLENE, GLYCERIN,BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ZINC OXIDE, TITANIUM DIOXIDE (NANO), CETYLALCOHOL, BETA CAROTENE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, ROSA CANINA SEEDEXTRACT, CANNABIS SATIVA SEED OIL, PANTHENOL, TOCOPHEROL, ALLANTOIN,ACRYLATES/VINYL ISODECANOATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, LAURETH-4,PHENOXYETHANOL, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM POLYPHOSPHATE, GLYCERYL CAPRYLATE,PARFUM.

5,63 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy