BIO Bione Ochranné opaľovacie mlieko SPF 15 Karotén Panthenol 150 ml

Opaľovacie mlieko BIONE je modernou synergickou kombináciou zinkovej a titánovej bieloby s organickými UV filtrami, chráni proti UVA aj UVB. SPF 15, stredná ochrana.

Obsahuje panthenol, karotén, oleje Cannabis, Makadamia a olej zo semienok šípkovej ruže. Opaľovacie mlieko je jemné, ľahko roztierateľné a rýchlo vstrebateľné.

Level Control System zabezpečuje tvorbu rovnomerného filmu na koži, bráni tak vzniku mikro spálenín. Mlieko je čiastočne vodeodolné. Vitamín E chráni pred reaktívnymi radikálmi.

Prípravok je vyrobený v BIO fomulácii bez SLS, SLES, neobsahuje ropné produkty, parabény, ethoxyláty ani silikóny, je použitá hypoalergénna parfumácia. Prípravok je šetrný k Vám i prírode!

Spôsob použitia

Pred pobytom na slnku naneste v dostatočnom množstve opaľovacie mlieko na pokožku celého tela. Opakujte podľa potreby, najmä po kúpaní, osušení sa uterákom alebo pri nadmernom potení.
Skladujte v suchu pri teplote 9-29 ° C.
Pamätajte, že žiadny opaľovací prostriedok neposkytuje 100% ochranu pred UV žiarením!

Po opaľovaní použite balzam po opaľovaní a sprej po opaľovaní od BIONE.

Odporúčame

Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prostriedky na ochranu proti slnečnému žiareniu. Nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nadmerná expozícia na slnku predstavuje vážne zdravotné riziko. Aplikujte prostriedok pred zahájením slnenia. Pri potení, po dlhšej kúpeli alebo osušení uterákom, náter opaľovacím prostriedkom obnovte.

INGREDIENCIE(INCI) - zloženie výrobku

AQUA, ETHYLHEXYL STEARATE, OCTOCRYLENE, GLYCERIN,BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ZINC OXIDE, CETYL ALCOHOL, TITANIUM DIOXIDE(NANO), BETA CAROTENE, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, ROSA CANINA SEED EXTRACT,CANNABIS SATIVA SEED OIL, PANTHENOL, TOCOPHEROL, ALLANTOIN, ACRYLATES/VINYLISODECANOATE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, LAURETH-4, PHENOXYETHANOL, SODIUMHYDROXIDE, SODIUM POLYPHOSPHATE, GLYCERYL CAPRYLATE, PARFUM.

5,18 €
cena vrátane DPH nezahŕňa cenu dopravy