Lekáreň opäť na Šípku

Sme radi, že po dlhých rokoch sa podarilo otvoriť lekáreň nielen pre lokálnych ľudí. Od otvorenia neustále vylepšujeme naše služby a snažíme sa držať naše skladové zásoby na takej úrovni, aby každý kto k nám príde s problémom odchádzal s riešením na zlepšenie svojho zdravia.


NC Šípok

Vďaka moderným, veľkým a presvetleným priestorom s priľahlým bezplatným parkoviskom má budova OC Globus veľký potenciál pre ďalší rozvoj.  

Ďakujeme každému návštevníkovi lekárne. Vďaka využívaniu našich služieb môžeme naše investičné plány rozširovať. Najbližšie plánujeme podporiť otvorenie prvej ambulancie pre všeobecného lekára na sídlisku.

Sme tu pre vaše zdravie


Recenzie

Konečne prvá lekáreň na sídlisku Šípok. Oceňujem, že prišli, že to tu skúsili a musím pochváliť aj ich široký výber prípravkov zero. Už som sa ku nim zaregistroval a chodievam tam, aby som ich podporil, nech odtiaľto neodídu. Tak všetko dobré a vydržte tu. Samozrejme dúfam, že si udržíte kvalitu predavačov. Prístup k ľuďom je dôležitý. (26.11.2022)

Marián Drahoš, Google

Som veľmi spokojná. Vždy majú všetko a keď nie, rýchlo dodajú, doplnia. (28.02.2023)

Zuzana Brnová, Facebook

Z vlastnej skúsenosti viem, že v tejto lekárni sú veľmi ochotní a ústretoví. Ďakujem. (09.01.2023)

Helena Masarykova, Facebook

Chcem sa veľmi pekne poďakovať, podľa všetkého, pani majiteľke za veľkú ochotu pri vybavovaní liekov, pre moju kamarátku. S takým prístupom a ochotou som sa už dávno nestretla. A veľká vďaka za doručenie týchto liekov až priamo tejto pani domov. Veľká vďaka a nech sa Vám darí vo Vašom podnikaní....prajem všetko dobré (26.11.2022)

Eva Šmotláková , Facebook